Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 20.07.2018, 06:05

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22

Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Хто ВИ?

Результат опроса Результаты Все опросы нашего сайта Архив опросов

Всего голосовало: 123
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відзнаки

Відзнаки у 2013 -2014 навчальному році


 

Кафедра історії та права

Шаповал Анастасія 9 - А клас  ІІ місце у міському конкурсі "Перлина Черкащини" 

 

 

Кафедра математики, фізики та інформатики
 

Романенко Володимир 6 - А клас ІІІ місце у ІІ міському турі олімпіади з математики (вчитель Москаленко Н. С.)

Скляр Каріна 9 - А клас  

  • ІІ місце у міському міжшкільному проекті "Будуємо майбутнє сьогодні, або все навколо геометрія"
  • ІІ місце у міському міжшкільному проекті "Комп'ютер - друг чи ворог" 

Команда "Смайлики" 5 - А класу ІІ міському конкурсі з інформатики  "Інфобайтик"


 

 

Кафедра природничих наук

(хімія, географія та біологія)

Побережна Катерина 7 - А клас ІІІ місце у ІІ міському турі олімпіади з біології та географії (вчителі: Клименко О. І. та Тупота М. П. ) 

Учні 9 - А класу брали участь в хімічній грі "Що? Де? Коли?", вигравши відбірковий тур, який проходив між школами №13 та №22:

  • Демська Лідія
  • Мозгова Дар'я
  • Касімова Віра 
  • Крамар Влад
  • Мілова Анна
  • Білоус Аліна

Учні 5 - 10 класів брали участь в природничому інтерактивному конкурсі "Колосок" і отримали срібні сертифікати:

  • Ковалевський Ігор 10 - А
  • Мальований Олексій 7 - А
  • Панченко Інна 7 - А
  • Побережна Катерина 7 - А
  • Мілова Анна 9 - А
  • Ященко Валерія 8 - А

 

Кафедра української мови та літератури

Панченко Інна 7 - А клас ІІ місце у конкурсі "Учнівська та студентська молодь імені Т. Г. Шевченка"

Шаповал Анастасія 9 - А клас створила та організувала виставку власних поетичних творів, присвячених 200-річчю Т. Г. Шевченка

Каюк Анастасія 11 - А клас, Каспров Михайло 11 - А клас учасники літературної конференції "Постать Т. Г. Шевченка у контексті світової літератури та культури"

Каспров Михайло 11 - А клас, Борисюк Олександр 11 - А клас учасники першої міської учнівської конференції, присвяченої творчості Михайла Драй-Хмари. 

 

 

Кафедра трудового навчання, фізичної культури,

музичного та образотворчого мистецтва

Шаренко Даниїл 7 - А клас  І місце у міжнародному вокальному конкурсі м. Ялта

Шаповал Анастасія 9 - А клас

  • І місце у міському етапі конкурсу "Творчість Т.Г. Шевченка очима дітей"
  • ІІ місце у обласному етапі конкурсу "Творчість Т.Г. Шевченка очима дітей"

Демська Лідія 9 - А клас  ІІІ місце у ІІ міському турі олімпіади з обслуговуючої праці (вчитель Лубко Л. В.)

Борисюк Олександр 11- А клас, Прапро Анна  11 - А клас  ІІІ місце у ІІ міському турі олімпіади з фізичної культури (вчитель Савушкін В. І. )

Команди школи

  • ІІ місце з баскетболу (дівчата) на першостіміста
  • І місце з баскетболу 3х3 на чемпіонаті України 3-й тур
  • ІІ місце "Старти надій" серед учнів 7-х класів на першості міста Черкас
  • ІІІ місце кубка "Азоту" по футболу серед школярів 2001 - 2002 року народження
  • ІV місце з пішохідного туризму на першості міста Черкас серед школярів 

 

 

Кафедра початкової школи

1-А клас

Побережний Максим

  •  І місце на 12 Чемпіонаті Черкаської області (Куміте).
  •  ІІІ місце на Чемпіонаті Черкаської області (Ката).

2-А клас

Хаксило Анна, Крезуб Лілія, Задорожна Влада, Земек Діана  ІІ   місце у міжнародному конкурсі танців «Крок до зірок».

Туз Захар та Кибало Мирослав – активні учасники змагань по футболу за кубок «Азоту» (ІІІ, ІІ і І місце).

Туз Захар, Павленко Вікторія Крезуб Лілія, Стеценко Іван – золоті нагороди у природничому конкурсі «Колосок».

Баркар Анна – срібна нагорода у природничому конкурсі «Колосок».

Туз Захар – золотий сертифікат (високий) у математичному конкурсі «Кенгуру».

2-Б клас

Черніченко Денис, Громенко Даніїл, Лценко Костянтин, Каспірович Дмитро – кубок «Азоту» з футболу ІІ і ІІІ місця.

Брянцев Олександр – відмінний результат у математичному конкурсі «Кенгуру».

Чабанова Вікторія, Квасова Вікторія – ІІ місце у міжнародному конкурсі «Крок до зірок».

3-А клас

Міняйло Богдан, Брик Антон – кубок «Азоту» ІІІ місце.

Величко Катерина    

  •  І місце на Чемпіонаті Черкаської області (Куміте та Ката).
  •  ІІ місце на Дніпродзержинському Чемпіонаті.

Лотарьова Софія

  •  бальні танці, Всеукраїнські змагання зі спортивного танцю «Зимова феєрія» м. Запоріжжя (срібло та золото).
  •  обласні змагання м. Черкас «На схилах Дніпра».
  •  «Кубок жемчуга» (золото).

Ткач Дарина – сучасні танці «Ірбіс», грає у виставах Драматичного театру м. Черкас.

3-Б клас

Холощенко Даніїл, Юрченко Віталій – активні учасники змагань з футболу на кубок «Азоту» ІІІ місце.

Долженко Тарас

  •  І і ІІ місце у міських змаганнях у греко-римській боротьбі.
  •  І місце на Відкритому чемпіонаті з греко-римської боротьби м. Черкас присвячений Дню Перемоги.

Сліпченко Олександр – ІІІ місце по карате у міжміському конкурсі.

Цехмейструк Єлизавета – І місце (вокал) у шкільному конкурсі «Де ви, таланти?».

Кулик Вікторія – ІІ місце у танцювальній студії «Оріон» - міський конкурс з танців.

Ключка Дмитро, Шиян Олександр, Юрченко Віталій, Кулик Вікторія, Сліпченко Олександр, Цехмейструк Єлизавет – срібні нагороди у природничому конкурсі «Колосок».

4-А клас

Півень Артем – ІІ місце у міському конкурсі «Знавець природознавства».

Морозюк Анна

  •  ІV місце у конкурсі «Розумник».
  •  ІІ  місце у конкурсі з музики «Піаніст-віртуоз».
  •  відмінний результат у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».

Капітунова Катерина

  •  І місце у конкурсі малюнків присвячених 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка (диплом).
  •  ІІІ місце у конкурсі з музики «Золота нотка».

Морозюк Анна, Баркар Костянтин, Микитенко Володимир, Ратушний Андрій – золоті нагороди у природничому конкурсі «Колосок».

Кривошея Вадим

  •  ІІ місце з міні-футболу «Різдвяні зустрічі».
  •  учасник І-го юнацького турніру з футболу, присвяченого пам’яті заслуженого майстра спорту Рудакова Є.В.

4-Б клас

Чекрізов Ігор – ІІІ місце у музичному конкурсі.

Коваль Ростислав, Чекрізов Ігор,  Лук’яненко Сергій – золоті нагороди у природничому конкурсі «Колосок». 

Охотник Олександр – ІІ місце по карате у міжміському конкурсі.

Шуменцов Ігор – 16 перших місць по дзюдо на Всеукраїнських та Європейських змаганнях.








 






 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Липень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

"Учитися брати мої , думаєте , читайте"(Т.Г.Шевченко)